Boğa Burcu 2016

Boğa Burcu 2016 Falı

Boğa burcu, 2016 yılında artık sıkıcı yaşantınızdan kurtulacaksınız. Özellikle geride kalan iki yıllık süreçte çok fazla sıkıntı ve zorlukla karşılaşmıştınız. Bu durum hayattan zevk alamamanıza neden oluyordu. Çok fazla yenilik ihtiyacında olmamanıza rağmen, fazlasıyla durgun dönemlerden de bunalıyordunuz. 2016 yılı biraz daha farklı olacak. Beklediğiniz ve ümit ettiğiniz her türlü gelişmelerin karşınıza çıkacağını söyleyebiliriz.

Yeni yılın ilerleyen dönemlerinde daha güzel günler sizi bekliyor olacak. Yılın ilk günlerinde başlayan değişim süreci, her geçen gün daha da güçlenecek. Sizi memnun edecek gelişmelerle karşılaşacaksınız. Hayatınızı büyük ölçüde değiştirme imkanınız olacak. Zaman zaman durgunluk ve sıkıntılarla tekrardan karşılaşacaksınız ancak siz bu durumun üstesinden gelebilecek yeteneklere ve sakinliğe sahipsiniz.

Hayata karşı duruşunuz daha da sağlam olacak gibi görünüyor. 2016 yılının ikinci yarısından itibaren daha da farklı dönemler sizi bekliyor olacak. Özellikle iş veya eğitim konusunda atmış olduğunuz adımların sonuç bulduğunu göreceksiniz. Kişisel olarak gelişim göstermeniz söz konusu. Aldığınız kararların arkasında duracak ve çizdiğiniz yolda emin adımlarla ilerleyeceksiniz. 2016 yılı başlangıçların ve ilerlemelerin yılı olacak.

Boğa burcu, 2016 yılında hislerinize güvenmeli ve çevrenizde bulunan insanların etkisinde kalarak hayatınıza yön vermemelisiniz. Yıl içerisinde keyif alacağınız ve sizi eğlendirecek çok önemli gelişmeler yaşanacak. Olumsuz şartların lehinize dönecek olması, kendinize olan güveninizin de artmasını sağlayacak. Hayata karşı daha dik duracak, zorlukların sizi yıldırmasına izin vermeyeceksiniz. Güçlü karakteriniz, iş, aşk, eğitim, sosyal ve aile hayatınıza direkt olarak etkilerde bulunacak.

Boğa Burcu 2016 İş Hayatı

Boğa burcu, 2016 yılında en fazla dikkat çekecek özelliğiniz ikili ilişkilerde ki başarınız olacak. Bu yeteneğinizi yeni bağlantılar açısından doğru kullanmayı başarırsanız, iş hayatınızda da istediğiniz konumlara ulaşmanız daha da rahat olur. Durgun geçen iki yıllık süreçten sonra iş hayatınızda da hareketlilik başlayacak. Sahip olduğunuz enerji de size yardımcı olacak. Hedeflerinize ulaşma konusunda zorluk yaşamayacaksınız. Yıl içerisinde kendinize yeni hedefler de belirleyebilirsiniz.

Finansal olarak yükselişte olacaksınız. Maddi durumunuzun her geçen gün iyiye gitmesi, yatırımlar konusunda elinizi fazlasıyla rahatlatacaktır. Sizi yönlendirmek isteyenler olacak ancak burada önemli olan sizin kendinize güvenmeniz. Hislerinize ve düşüncelerinize güvenirseniz, maddi olarak daha güçlü konumlara da yükselebilirsiniz. Yapmış olduğunuz veya yapacağınız başarılı işler, saygı görmenizi sağlayacak.

2016 yılında kariyerinize istediğiniz gibi yön vermenizi sağlayacak fırsatlarla ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacaksınız. Tüm bunları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın Boğa burcu. Hırsınız ve özellikle bu yıl dikkat çekici olan iletişim yeteneğiniz her konuda size yardımcı olacaktır. Artan sorumluluklar sizi korkutmayacak ve rahatlıkla üstesinden gelebileceksiniz. İş arayan Boğa burcu insanları için de güzel gelişmeler yaşanacak.

Boğa Burcu 2016 Aşk Hayatı

Boğa burcu, 2016 yılında aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşanacak gibi duruyor ancak beklentilerinizi de çok yukarılarda tutmayın. Burcunuzla uyumlu açılarda bulunan gezegenlerin getirilerinden doğru anlamda faydalanacaksınız ve bu da aradığınız aşka sahip olmanızı sağlayacak. Şartların yıl içerisinde değiştiği, sizi zorlayacağı dönemlerde olacak. Bazılarınız bu dönemi atlatmakta zorlanacak ve süregelen birlikteliğinde sıkıntılarla karşılaşacak. İlişkinizin sonlanma ihtimali var. Partnerinize karşı olan yaklaşımlarınızı iyi seçmeniz gerekiyor.

İlişkinize zarar verebilecek sorunlarla en iyi şekilde baş ederseniz de birlikteliğinizin daha güçlü olmasını sağlayabilirsiniz. Bazılarınızın yıl içerisinde ciddi kararlar alarak, birlikteliğini taçlandırma ihtimali var. Evlilik kararı almadan önce hayat şartlarınızın buna uygun olup olmadığına karar vermelisiniz. Yalnız olan ve aşk arayan Boğa burcu insanları için de fırsatlar bolca olacak.

2016 yılında, en azından daha önce karılaştığınız durgun aşk hayatınızı geride bırakmayı başaracaksınız ve bu da biraz daha girişken olacak, kendinize güvenecek ve istediğiniz kişiyle yakınlaşmayı başaracaksınız demektir. Aşk hayatınız söz konusu olduğunda başlangıçların olduğu kadar bitişlerinde olacağını kabul etmelisiniz. Sürekli dalgalanan birlikteliğiniz var ise, bu ilişkinin de size zarar vermesine engel olmalısınız.

Yıl içerisinde karşılaşacağınız fırsatlar sizi şaşırtacak düzeyde olabilir. Bazılarınız iş bazılarınız da eğitim hayatından bir kişiyle ilişkiye başlayacak. Birlikteliğinizdeki belirgin değişim, lehinize esen rüzgarların da fazlasıyla açığa çıkmasını sağlayacak. 2016 yılında, uzun süredir dost veya arkadaş olduğunuz kişiyle duygusal olarak yakınlaşma ihtimaliniz var. Alacağınız tepkilerden korkmayın.

Boğa Burcu 2016 Sağlık

Boğa burcu, sağlığınız 2016 yılında olağan seyrinde ilerliyor olacak. Çok büyük ve önemli sağlık sorunlarıyla karşılaşmayacaksınız ancak bu sizi gereğinden fazla rahatlatmasın. Söz konusu sağlık olduğunda tedbiri elden bırakmamalı, dikkatli ve özenli olmalısınız. Boğa burcunun yemeğe olan düşkünlüğünü bilmeyen yoktur. Yağlı yiyecekler kalbinizi ve sindirim sisteminizi yoracağı gibi kilo almanıza da neden olabilir.

2016 yılında gerekli sağlık kontrollerinizi yaptırmalı, süregelen rahatsızlığınızla ilgili ilaç kullanıyorsanız da, ilaçlarınızı zamanında almalısınız. Yıl içerisinde düzenli olarak spor yapmak fiziksel olarak gelişim göstermenize yardımcı olacağı gibi zihinsel olarak da rahatlamanızı sağlayabilir. Boğa burcu, enerjinizi de doğru kullanmaya çalışmalısınız.

Boğa burcu 2016. Boğa burcu 2016 falı. Boğa burcu 2016 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!