Boğa Burcu 2017

Boğa Burcu 2017 Falı

Boğa burcu, 2017 yılını değişim ve yenilenme yılı olarak görmeniz gerekiyor. Hayatınızın her alanında varlık gösteren düşünce ve fikirleriniz biraz olsun değişecek. Ortaya yeni fikirler çıkartacaksınız ve bu da özellikle eğitim ve iş hayatınızda sizi üst basamaklara çıkartacaktır. Hiçbir şey geride bıraktığımız yılda olduğu gibi olmayacak. Kişilik olarak değiştiğinizi siz ve çevrenizde bulunan insanlar fazlasıyla hissedecek. Değişime ayak uydururken biraz olsun aksaklık ve zorlanmalar yaşanacak ancak ilerleyen günlerde sizde bu durumdan zevk alacaksınız.

2016 yılını hazırlık dönemi olarak geçirdiniz ve artık 2017 yılına hazır giriyorsunuz Boğa burcu. Özellikle zihinsel açıdan büyük farklılıklar söz konusu. Dağılmaların yaşanma ihtimali çok fazla ancak sizin yapmanız gereken tek şey toparlanmaya odaklanmak. Hayatınızın her alanında karşınıza çıkan olumsuzlukların her geçen gün ortadan kalkacağını bilmelisiniz. Yılın ilerleyen dönemlerinde rahat nefes alacak, dilediğiniz gibi hareket edecek ve en önemlisi özgür hissedeceksiniz.

2017 yılında beklentileriniz karşılık bulacak. Ne istediğinizi biliyor ve ona göre hareket ediyor olmanız da çok güzel. Hedef ve planlama konusunda da başarılı olacaksınız. Başarılısınız ancak zaman zaman isteksizlik içerisine giriyor, hemen her şeye karamsar yaklaşıyorsunuz. Genel olarak arzu ettiklerinize bir adım kadar yakın olacaksınız. Şansınız artıyor. Karşınıza çıkan fırsatları da doğru değerlendirdiğiniz sürece 2017 yılında canınızı sıkan pek fazla bir şey olmayacaktır Boğa burcu.

Boğa burcu, 2017 yılında daha önceleri fark edemediğiniz çok fazla şeyi daha net görebileceksiniz. Kafanız karışacak. Bazılarınız sezgisel yeteneklerini yeteri kadar kullanamıyor veya kullanmayı bilmiyordu. Kendinize güvenmeniz gerekiyor. İş ve eğitim yaşantınızda özgüveninizin fazla olması size büyük artılar kazandıracaktır. Yıl içerisinde yapacağınız her türlü çalışmadan olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Değişim ve yeniliğe mutlaka ayak uydurun.

Boğa Burcu 2017 İş Hayatı

Boğa burcu, 2017 yılının tamamında gezegenler iş hayatınız açısından sizi olumlu etkiliyor olacak ve bu da kendinizi her geçen gün bilgi ve donanım açısından geliştireceğiniz anlamına gelmekte. Daha önceleri karşınıza çıkmayan iş fırsatları olacak. Bazılarınız terfi alacak, bazılarınız da daha iyi olanaklara sahip bir şirketten iş teklifi alacak. Finansal durumunuz yılın tamamında harika olmayacaktır ancak genel olarak zorluk çekmeyeceksiniz.

2017 yılının ilk günlerinden itibaren kendinize yeni bir hedef belirlemelisiniz. Yol haritası çıkartın ve asla yan yola girmeden iş hayatınıza devam edin. Hedefler konusunda pek fazla sıkıntınız olmayacak. Arzu ettiklerinize mutlaka sahip olacaksınız. Başarılara ulaşma ihtimaliniz çok yüksek. Ulaşacağınız her başarı, kendinize olan güveninizin daha da artmasını sağlayacaktır. Şansınız yaver gidiyor Boğa burcu. İş hayatınızda sizi çekemeyen insanlar mutlaka olacaktır ancak siz kendi önünüze bakmaya devam edin.

Boğa burcu, Satürn yılın genelinde burcunuzla uyumlu açılar içerisinde bulunacak. Alışık olmadığınız fırsatlarla karşılaşacaksınız ve bazılarınız bocalama dönemi geçirecek. Aklınızda bulunmayan veya hayal gibi görünen işi kapabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmeli ve yapmanız gerekenleri zamanında yapmalısınız. Hayal gibi görünen işlerin devam etmesini istiyorsanız, önerilere mutlaka kulak asmalısınız. 2017 yılında asla fırsat tepmeyin.

Boğa Burcu 2017 Aşk Hayatı

Boğa burcu, 2017 yılında aşk hayatınız geride kalan yıla göre daha verimli olacak. Birlikte olduğunuz kişiyle gereksiz tartışmalar ve kıskançlıklardan doğan yıpranmalarla çok fazla karşılaştınız. Bu yıl sizin isteğinizin tersine giden her ne varsa yoluna sokabileceksiniz. Partneriniz olan kişiyle uyumu yakalayacak olmanız, birlikteliğinizin daha sağlam temeller üzerine kurulu olmasını sağlayacaktır. Duygularınızla hareket edin ancak abartmamak kaydıyla.

2016 yılında aşk açısından yaşadığınız sorun ve sıkıntılar, 2017 yılında tamamen ortadan kalkmış olacak. Birlikteliği olmayan ancak ilişkiye başlama aşamasında olan Boğa burcu insanlarının öncelikle hislerinden ve karşısındaki kişinin hislerinden emin olması gerekiyor. Bu yıl iyisiyle, kötüsüyle tecrübeler elde edeceksiniz. Bazılarınız yıllardır hayalini kurduğu aşk hayatına sahip olabilecek. Sosyal hayatınızın bu anlamda size sunacağı getirileri yabana atmamak gerekiyor.

Boğa burcu, 2017 yılında bazılarınız kısa süreli birlikteliklere yönelecek. Uzun soluklu bir ilişkinin üzerinizde çok fazla yük oluşturacağını düşünüyorsunuz. Haklılık payınız var ancak ciddi birliktelik yaşarken normalden fazla rahat olmak içinden çıkılması zor şartları önünüze çıkartabilir. Aşk hayatınız söz konusu olduğunda daha dengeli olmanız gerekiyor. Gezegenlerin olumsuz etkilerini almayan Boğa burcu insanları ise, birlikteliklerinde ciddiyet arayacak ve flört etmekten uzak kalacaklar.

2017 yılında süregelen birlikteliğinizle ilgili de güzel gelişmeler yaşanacak. Bu yıl içerisinde yüzünüz gülecek ve tutkulu bir aşk yaşayacaksınız. Evli olanların yaşadıkları sorunları atlatacak olması çok önemli. Genel olarak romantik sayılmazsınız ancak bu yıl hiçte öyle olacakmışsınız gibi durmuyor. Atacağınız her adımda duygusallık hakim olacak. Boğa burcu, aşk hayatınızla ilgili her ne istiyorsanız 2017 yılında sahip olabilirsiniz.

Boğa Burcu 2017 Sağlık

Boğa burcu, 2017 yılında sağlığınıza, işinizden veya özel hayatınıza olan ilginizden fazla ilgi göstermeniz gerekiyor. Sağlığınızı geri plana atar ve ihmalkar davranışlar içerisine girerseniz hoşunuza gitmeyecek sağlık sorunlarıyla da karşılaşacağınızı bilmelisiniz. Sağlığınız iyi olmadığı sürece hayatınızın hiçbir alanında istediklerinize sahip olamayabilirsiniz. Üzerinize düşeni yaparsanız, 2017 yılında hem fiziksel hem de ruhsal açıdan daha iyi hissedebilirsiniz.

2017 yılında enerjiniz iyi durumda olacak Boğa burcu ve mutlaka dengede tutmanız gerekiyor. Hayatınızın diğer kısımlarından arta kalan zamanlarınızı dinlenerek geçirmelisiniz. Beslenme ve öğünler konusunda da mutlaka düzen kurmalısınız. Zamansız tüketeceğiniz yiyecek ve içecekler hem kilo almanıza neden olacak hem de sindirim sisteminizi fazlasıyla yoracaktır. Spor yapmak iyi gelecek. 2017 yılının tamamında fiziksel ve zihinsel açıdan kendinizi geliştirmeye çalışın.

Boğa burcu 2017. Boğa burcu 2017 falı. Boğa burcu 2017 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!