Boğa Burcu Aralık 2017

Boğa Burcu Aralık 2017

Boğa Burcu Aralık 2017 İş

Sevgili Boğa burcu, Aralık 2017 geldi ve bu dönemin özellikle iş ve kariyer hayatınız açısından fazlasıyla önemli olduğunu bilmelisiniz. Geçen ay içerisinde gözden kaçırdığınız çok fazla şey vardı ve bundan kaynaklı olarak iş ve kariyer hayatınızda sizden beklenilen başarıyı bir türlü ortaya koyamadınız. Belki de bir ay içerisinde birden fazla performans değerlendirme konuşmaları yapmış olabilirsiniz.

Üstünüz olan kişilerin ve çalışma arkadaşlarınızın sizden nasıl bir performans beklediği ortada. Sizin de iş bölümünüz belli. Her şey ortada Boğa burcu. Bilgi ve donanım açısından herhangi bir eksikliğiniz varsa kısa sürede bunu gidermenin yollarını aramalısınız. Aksi halde iş hayatınızda halen daha devam etmekte olan sorunlar bir türlü bitmek bilmeyecektir ve bu da sizin rahat edemediğiniz bir iş hayatına sahip olacağınız anlamına geliyor.

Aralık 2017'de iş hayatınızdaki olumsuzlukları ortadan kaldırmak adına mücadele etmelisiniz. Söz konusu iş ve kariyer hayatınız olduğunda gereğinden fazla duygusal davranmamanız gerekiyor. Hırs ve yeteneklerinizi en doğru şekilde kullanmaya ihtiyacınız var. Boğa burcu, Aralık 2017'de çalışma arkadaşlarınızdan destek almak isteyebilirsiniz. Zorlandığınız dönemlerde de en iyisi bu olacaktır. Bu ay amacınız toparlanmak olmalı.

Boğa Burcu Aralık 2017 Aşk

Boğa burcu, Aralık 2017'de sadece iş hayatınızda değil aşk hayatınızda da işler iyiye gitmiyor. Birlikte olduğunuz kişi üzerinde baskı oluşturduğunuzun farkında mısınız? Peki, partneriniz bu duruma daha ne kadar dayanacaktır? Birden fazla soru var ve genellikle hemen hepsi cevapsız kalıyor. Aşk hayatınızda sorunlar sizden kaynaklanmasın, yapıcı olan taraf olmayı tercih edin. Böylelikle en azından ufak sorunların ortaya çıkmasını engellemiş olursunuz.

Birlikteliği olmayan Boğa burcu insanlarının kafası birlikteliği olanlara göre biraz daha rahat. Aşk hayatınızdan yana olan beklentileriniz öyle abartılacak gibi de değil. Ortalama beklentilere sahip olmanıza rağmen bir türlü beklentileriniz cevap bulmuyor Boğa burcu. Bunun neden kaynaklandığını hiç düşündünüz mü? Karşınıza bir fırsat çıkıyor, hevesleniyorsunuz ve sonrasında ne yapacağınıza, ne gibi adımlar atacağınıza bir türlü karar veremiyorsunuz.

Kararsızlığınız aşk hayatınıza da direkt olarak yansımakta. Birlikteliğinizin devamlılığı açısından belli bir çizginiz olmalı. Bir gün yakın, bir gün uzak davranışlar sergilemeniz tamamen hem sizde hem de karşı tarafta kafa karışıklığından başka bir işe yaramıyor. Yeni bir ilişkiye başladığınızda da sabırlı olmalısınız. Hislerinizi direkt olarak açığa çıkartmak en azından sizin için doğru bir tercih olacaktır.

Boğa Burcu Aralık 2017 Sağlık

Boğa burcu, Aralık 2017'de sağlığınız iyi gibi görünse de aslında vücut direnciniz bir hayli hassas olacak. Burcunuzun özelliklerinden dolayı kolay kolay sağlık sorunlarıyla karşılaşmıyorsunuz ancak karşılaştığınızda da atlatmanız kolay olmuyor. Bu nedenle elinizden geldiğince dikkatli olmalısınız. Geçmişte yapmış olduğunuz hataları tekrar etmeyin. En azından soğuk algınlığına yakalandığınızda bile tüm neşenizi kaybettiğinizi unutmayın.

Boğa Burcu Aralık 2017. Boğa Burcu Aralık 2017 Yorumu. Boğa Burcunun Aralık ayı burç yorumları nedir? Aralık 2017 Boğa Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!