Boğa Burcu Mart 2017

Boğa Burcu Mart 2017

Boğa Burcu Mart 2017 İş

Boğa burcu, Mart 2017'de iş hayatınız açısından kullanılabilecek en kilit söz, hırs olacaktır. Öyle ki, bu süreç içerisinde burcunuzun alacağı etkiler doğrultusunda gözünüzü karartacak ve hiç olmadığınız kadar cesaretli olacaksınız. Seçimlerinizin size fayda sağlaması veya sizi zarara uğratması daha son düşünülecek bir durum ancak siz bu süreç içerisinde karar vermekte daha cesur davranıyorsunuz.

Boğa burcu, çok fazla ön planda olması seven bir yapıya sahip olmayabilirsiniz ancak zaman zaman ön planda olmaktan ne size, ne de çalışma arkadaşlarınıza zarar gelir. Ölçülü ve ne nerede ne yapılması gerektiğini bilen yapınız sayesinde ince eliyor, sık dokuyorsunuz. Mart 2017'de iş hayatınızda size büyük faydaları dokunacak bir kişiyle yaptığınız iş üzerine konuşmalar gerçekleştireceksiniz. Sizi bu konuda uyarmalıyız, duyacaklarınızın iş hayatınızdan yana olan bakış açınızı kökten değiştirmesine izin vermeyin.

Yüksek miktarlarda kazanç elde eden Boğa burcu insanlarının harcamalarını kontrol altına alması gerekiyor. Mart ayı içerisinde sizin kazancınızda ufak düşüşler meydana gelebilir. Boğa burcu, Mart 2017'nin tamamında yaratıcılığınızı üst seviyelere çıkartacaksınız. İş üzerine iş kabul edecek olmanız çok fazla yorulmanıza neden olacak ki bu da sağlığınız için yapılan yorumda uyarılar olacağı anlamına geliyor. Başarı basamaklarını çıkıyorsunuz, devam edin.

Boğa Burcu Mart 2017 Aşk

Boğa burcu, Mart 2017'de iş hayatınızda olduğu gibi aşk hayatınızda da kilit sözler bulunmakta. Duygusal, etkileyici ve derin olacaksınız. Derin olmak, kişiliğinizi biraz daha gizli tutacağınız ve sadece belirli özelliklerini açığa çıkartarak dikkat çekmeye çalışacağınız ve bunu da farkında olmadan yapacağınız anlamına gelmekte. Aslında söylememiş olsak, belki bu özelliğinizi siz bile fark edemeyecektiniz ancak karşı cins üzerinde aşırı etkisi olduğu kaçınılmaz bir gerçek.

Birlikteliğiniz yoksa derin, duygusal ve etkileyici olmak çok büyük avantaj anlamına gelmekte lakin birlikteliğiniz varsa? Derin olmanın bu açıdan olumsuzluklarını görebilirsiniz. Partnerinizden, "senin aklın nerede" ve daha da ileri giderek "seni artık tanıyamıyorum" gibi sözler işitebilirsiniz. Doğru duyup, duymadığınız teyit etmek isteyeceksiniz ancak maalesef doğru duyacaksınız Boğa burcu. Aslında siz bile bu süreçte kendinizi tanıyamıyor olacakken, partneriniz sizi nasıl tanısın ki?

Birlikteliği olmayanlar için gayet hareketli bir dönem olacakken, birlikteliği olanlar için de olumsuzluk ve hararet anlamında baya hareketli dönem var. Birlikteliği olan Boğa burcu insanları, siz canınızı çok fazla sıkmayın, umursamaz gibi görünüp aslında partnerinizden daha fazla düşüneceksiniz. Kendinize bu kötülüğü yapmanın pek mantıklı açıklaması olamaz herhalde. Mart 2017'de çok ciddi kararlar almamaya çalışın.

Boğa Burcu Mart 2017 Sağlık

Boğa burcu, Mart 2017 için sağlığınızla ilgili yorumda bulunmadan önce iş hayatınızdaki hareketlilikten dolayı aşırı düzeyde yorulacağınızı ve bitkin düşebileceğinizi tekrardan hatırlatmak gerekir. Bu konuda dikkatli olmanızı öneriyoruz ancak önerileri dikkate alıp, almamak tamamen size kalmış. Sağlığınız için biraz daha ağır hareket etmeli ve olayları akışına bırakmayı öğrenmelisiniz. Bol enerjiye sahip olabilirsiniz ancak tazelenmesi için zaman ayırmadığınızı düşünürsek, mutlaka enerjiniz tükenecektir.

Boğa Burcu Mart 2017. Boğa Burcu Mart 2017 Yorumu. Boğa Burcunun Mart ayı burç yorumları nedir? Mart 2017 Boğa Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!