Boğa Burcu Mayıs 2017

Boğa Burcu Mayıs 2017

Boğa Burcu Mayıs 2017 İş

Sevgili Boğa burcu, Mayıs 2017'de iş hayatınızda hafif kıpırdanmalar olacak ancak siz yine de beklentilerinizi ilk süreç açısından çok yukarılarda tutmamalısınız. Yükseliyor ve başarıya doğru emin adımlarla ilerliyorsunuz. Bunun gerçekleşmesi ne kadar yavaş ve can sıkıcı olsa da cefadan sonra sefa süreceğinizi unutmamalısınız. Hedeflediğiniz konum sizin için çok önemli. Emekleriniz ve çabalarınız asla boşa değil.

Boğa burcu, Mayıs ayında parasal konularda daha dikkatli olmalısınız. Kazancınızı gereksiz yere kullanmamaya çalışın. Bu dönem içerisinde borçlanmayı veya kredi almayı düşünüyorsanız, çok acil olmadığı sürece yeltenmemelisiniz. Girişimleriniz kısa süre içerisinde geri dönüşüm sağlamayacağı için beklemede kalabilirsiniz. Çevresel şartları da iş hayatınızda kullanma ihtimaliniz var.

Genel olarak hırslı, istekli ve azimlisiniz. Şuan için ulaştığınız konuma da çok kolay gelmediniz. Can sıkıcı gelişmelerden sonra hemen vaz mı geçeceksiniz? Kariyeriniz ile ilgili kararsızlık çekiyorsanız da sizden daha fazla tecrübeye sahip kişilerden yardım alabilir, önerilerini dikkatle dinleyebilirsiniz. Ayın sonlarına doğru işleriniz biraz daha açılıyor. Belki de önünüzü daha net görebilirsiniz.

Boğa Burcu Mayıs 2017 Aşk

Boğa burcu, Mayıs 2017'nin gelmesi, sosyal ve aşk hayatınızda gözde olacağınız, yürürken veya herhangi bir ortamda otururken gözlerin üzerinizde olacağı anlamına gelmekte. Aşk ve birliktelik açısından karşınıza çıkan fırsatlarda bolluk söz konusu ve bu da dolayısıyla kafa karışıklığına neden olacak. Birlikteliğiniz olsun ya da olmasın, elinizden geldiğince ağır ve geri planda kalmaya çalışmalısınız.

Mayıs 2017'de aşk hayatınızda yapacak olduğunuz hatalar duygusal olarak zarar görmenize neden olabilir. Genel olarak mantığınızı değil duygularınızı dinleyen burçsunuz. Birlikteliği olan Boğa burcu insanlarının aşk hayatları daha sakin ve sorunsuz devam ediyor. Bazılarınız hem kendinin hem de partnerinin kafasını karıştırmakla meşgul. Duygularınızın ne kadar derin ve karşılıklı olduğunu siz çok iyi biliyorsunuz. Gurur yüzünden zedelenme yaşanmasına müsaade etmeyin.

Boğa burcu, Mayıs 2017'nin genelinde kontrol sizde veya partnerinizde olabilir. Bunu kafanıza çok fazla takmamaya çalışın. Kontrolü elinizde bulundurmak ve ilişkiye yön veren isim olmak istiyorsanız bunu kırıcı bir şekilde değil de daha sakin dil ile kabul ettirmelisiniz. Önerileri dikkate alır ve biraz daha mantıklı hareket ederseniz, aşk hayatınızda herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Boğa Burcu Mayıs 2017 Sağlık

Boğa burcu, Mayıs 2017'nin hemen hemen tamamında iskelet sisteminiz zayıflayacak ve bu da ağrıların meydana gelmesi anlamı taşıyor. Yine bu dönem içerisinde fiziksel olarak yıpranabilir, zihinsel olarak zorluk çekebilirsiniz. Enerjiniz sandığınız kadar yüksek değil. Gün ve hafta sonlarında mutlaka dinlenmeye vakit ayırmalısınız. Her günü dolu dolu geçirecek burçlar arasında yer almıyorsunuz.

Boğa Burcu Mayıs 2017. Boğa Burcu Mayıs 2017 Yorumu. Boğa Burcunun Mayıs ayı burç yorumları nedir? Mayıs 2017 Boğa Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!