Boğa Burcu Temmuz 2017

Boğa Burcu Temmuz 2017

Boğa Burcu Temmuz 2017 İş

Sevgili Boğa burcu, Temmuz 2017'de iş ve kariyer hayatınızda daha cesur olacak ve baskın rol üstleneceksiniz. Özellikle iletişim yeteneğinizden daha fazla yararlanacak olmanız sizi bir adım ileriye taşıyacak gibi görünüyor. İş hayatınızdaki ikili ilişkilerde ikna edici olacaksınız ki bu da herhangi bir işi bağlayacağınızda sıkıntı yaşanmayacağı anlamına geliyor. Başarılı olmak için çok fazla arayış içerisine girmenize gerek yok. Sadece yeteneklerinizin farkın varmanız lazım.

Temmuz 2017'nin ortalarına doğru iş ve kariyer hayatınızda değişikliğe yöneleceksiniz. Bu durum planlama veya hedeflerde farklılık yaşanmasına neden olabilir. Kariyerinize doğrudan etkisi bulunabilecek bir kişiyle aynı ortamda bulunacaksınız. Sizin hal ve hareketlerinizi, iş dünyasına olan bakış açınızı değerlendirmeye alacak ve en önemlisi siz bunu fark edemeyeceksiniz. En iyisi, iş hayatında daima ne yaptığını bilen bir davranış sergilemeniz.

Boğa burcu, Temmuz 2017'nin sonlarına doğru üzerinizdeki baskı azalmaya başlayacak. Sorumluluklarınızı bir düzene oturtacaksınız. İş ve kariyer hayatınızdaki düzeni kararlı oluşunuza borçlusunuz. Beklentilere büyük ölçüde cevap verebileceksiniz. Başarılı olamayacağını düşünene Boğa burcu insanlarının mutlaka güven tazelemesi gerekiyor. Doğru yolda ilerliyorsunuz Boğa burcu. Sadece biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor.

Boğa Burcu Temmuz 2017 Aşk

Boğa burcu, Temmuz 2017'de duygusal konularda kendinize daha fazla güveneceksiniz. Bu durum sizin için çok iyi olsa da karşınızdaki kişilerin yanlış değerlendirme ihtimali de var. Duygularınızın yoğunlaşacağı bu süreçte her türlü olumsuzluğa kendinizi hazırlamalısınız. Değişim sürecinde olduğunuz için atlatmanız pek kolay olmayacak. İstenmeyen kavgalar, can sıkıcı konuşmalar ve sebepsiz uzaklaşmalarla karşılaşacaksınız.

Boğa burcu, bu olumsuz süreçle baş etmek fazlasıyla zor ancak birlikteliğinizin devamını istiyorsanız her şeye açık olmalısınız. Kırıcı olabileceğiniz gibi kolayca kırılan bir yapıya dönüşeceksiniz. Yanlış anlayacak, yanlış anlaşılacaksınız. Birlikteliğiniz olsun ya da olmasın, kısa süreli heyecanların aşk hayatınıza zarar vermesine müsaade etmemelisiniz.

Temmuz 2017'de birlikteliği olmayan Boğa burcu insanlarının yakınlaşmalar konusunda biraz daha dikkatli olması gerekiyor. Karşınızdaki kişi düşündüğünüzden daha akıllı. Sizden emin olana kadar gerek duygu gerekse de güven açısından size testler uygulayacak. Yeni bir ilişkiden çıktıysanız hiç böyle bir yükün altına girmeden başınızı önünüze eğerek devam etmeniz daha doğru olacaktır. Aşka ulaşmak istiyorsanız, biraz zorluk çekeceksiniz.

Boğa Burcu Temmuz 2017 Sağlık

Boğa burcu, Temmuz 2017'de sadece duygularınız değil iskelet sisteminiz de hassas durumda ve bu da dikkatsiz şekilde ağırlık kaldırmamanız veya ani hareketlerden kaçınmanız gerektiği anlamına geliyor. Kilo ile sorunu olan Boğa burcu insanlarının özellikle sıcak havaların arttığı bu süreçte yağlı yiyecek tüketmemeleri gerekli. Spora yönelmeniz daha doğru olacaktır. Sağlığınız için yapmanız gerekenleri biliyorsunuz Boğa burcu.

Boğa Burcu Temmuz 2017. Boğa Burcu Temmuz 2017 Yorumu. Boğa Burcunun Temmuz ayı burç yorumları nedir? Temmuz 2017 Boğa Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!