Boğa Burcu 2018

Boğa Burcu 2018 Falı

Boğa burcu, 2018 yılının ilk başlarında hayatınızın hemen her bölümünde kendinizi sıkıntı içerisinde bulacaksınız. Zorlanacağınız ve olumsuz durumlara kolay kolay ayak uyduramayacağınız açık bir şekilde ortada ancak yılın ilerleyen zamanlarında çözüm bulmakta pek sıkıntı yaşanmayacak. Kendinizi kısa zaman içerisinde toparlama fırsatı elde eder ve bu konuda olumlu adımlar atarsanız önünüzü daha net görebilirsiniz. Geride bıraktığımız yılda olduğu gibi bu yılın ilk başlarında da sıkıntı çekeceğiniz için yıla pek umutlu giremeyebilirsiniz.

Siz yine de 2018 yılından beklentilerinizi çok yukarılarda tutmasanız iyi olur. Yılın tamamında sabırlı davranır ve riskli adımlar atmaktan kaçınırsanız 2018 yılının sonunda karlı çıkan taraf siz olabilirsiniz. Gezegenlerin şu an burcunuzla uyumlu açıda bulunmadığını göz önünde bulundurursak özellikle iş ve kariyer hayatınızda mutlaka sakin kalmanız lazım. Öncelikle hali hazırda bulunan sorumluluklarınızın üstesinden gelmeye çalışın.

Boğa burcu, 2018 yılının ikinci yarısında burcunuzda yaşanacak ilerleme sayesinde kendinizi daha enerjik ve istekli hissedeceksiniz ve bu sayede yılın ilk başlarında sizi yıldıran sorunlarla tekrardan karşılaşsanız dahi kolaylıkla çözüm üretebileceksiniz. Hayallerinize ulaşmak için önünüzde uzunca bir süreç var. Eğitim hayatına devam eden Boğa burcu insanları, 2018 yılında önceliğiniz dersleriniz olmalı, gezmeye ve eğlenmeye daha sonra da vakit ayırabilirsiniz.

2018 yılının ikinci yarısında hayatınızı istediğiniz gibi şekillendirme imkanı elde edebilirsiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz hatalardan ders çıkartabileceğiniz için aşk hayatınızda da düzeltmeler yapabilirsiniz. İstekli ve hevesli olursanız her şeyi rayına oturtabilirsiniz. Merak etmeyin, 2018 yılının ikinci yarısında karşılaşacağınız güzellikler sayesinde geçmiş sorunları unutabileceksiniz.

Boğa Burcu 2018 İş Hayatı

Boğa burcu, 2018 yılının ilk yarısında genel olarak zorlanacağınız için iş ve kariyer hayatınızda da sıkıntı çekme ihtimaliniz var. Bu nedenle iş ve kariyer hayatınızı riske atabileceğiniz her türlü girişimlerinizden uzak durmalısınız. Şu an için var olan sorumluluklarınızı gözden kaçırmamalısınız. Çalışma hayatınızda detaylara daha fazla önem verin. Doğru adımlar sizi başarıya ulaştıracak ancak baştan uyaralım, adımlarınızı kısa atmalısınız.

2018 yılının ilk yarısını temkinli geçirmeniz daha doğru olacaktır Boğa burcu. Hedeflediğiniz noktaya doğru harekete geçmek istiyorsanız beklemede kalmalısınız. 2018 yılının ikinci yarısında ise iş ve kariyer hayatınıza hız vereceksiniz. Hızlanmalar sayesinde tüm işlerinizi zamanında yerine getireceksiniz. Zorlu şartlar geride kalacak ve en önemlisi de olgunlaşacak, kıymetli tecrübeler elde edeceksiniz.

Boğa burcu, parasal konularda pek yükselme yaşanmayacağını bilmeli ve harcamalarınızı mutlaka bu duruma göre yapmalısınız. Yılın ikinci yarısında önemli bir iş teklifi alacaksınız. Şartlar çok daha iyi olacak ancak şu an ki işinize devam etmek isteyeceksiniz. Bunun nedeni ise, birlikte iş yaptığınız kişiler ve burada fazlasıyla rahat olmanız. İş değiştirmek istiyorsanız da mutlaka yükselme imkanınızın olduğu yere geçmelisiniz.

Boğa Burcu 2018 Aşk Hayatı

Boğa burcu, 2018 yılının ilk günlerinde partneriniz olan kişiyle aranıza soğukluk girecek. Önceleri her an, her gün birlikte olmak, birlikte paylaşımlarda bulunmak ve eğlenmek isterken şimdilerde telefonlarına dahi bakmak istemeyeceksiniz. Uzaklaşıyorsunuz ve partneriniz de bu durumun farkında. Partneriniz olan kişinin burç özellikleri ise, uzaklaşmanıza karşın vereceği tepkinini farklılık göstermesine neden olacaktır.

Öyle ya da böyle partneriniz 2018 yılının ilk başında yaşanacak her şeyin farkına varacağı için duygusal anlamda kırgınlık yaşanma ihtimali çok yüksek. Çekiciliğiniz de sizi kurtaramayabilir Boğa burcu. Hal böyleyken, iç dünyanızda yaşanabilecek sorun ve sıkıntıları birlikte olduğunuz kişiyle paylaşımda bulunmalısınız. Boğa burcu, 2018 yılının ikinci yarısında ise aşk hayatınızda istediğiniz her şeyi elde edebileceksiniz.

Yılın ikinci yarısı aşk ve ilişki açısından daha şanslı olacağınız dönem olarak dikkat çekmekte. Yalnız olan kişilerin bu süreç içerisinde başlatacağı birliktelik uzun süreli olacak ve birbirinize fazlasıyla kıymet vereceksiniz. Söz konusu aşk ve ilişki hayatınız olduğunda öz güveninizi yüksek tutmalısınız. Boğa burcu, sahip olduğunuz ilişkinin kıymetini bilirseniz yüzünüz gülecek. Yalnız olanlar da bu durumu kendilerine dert etmemeli.

Boğa Burcu 2018 Sağlık

Boğa burcu, 2018 yılının hemen hemen tamamında hareket ve uğraş içerisinde olacaksınız. Zihinsel olarak zorluk yaşayacağınız bir dönem sizi bekliyor. Kafa karışıklıkları, sinirlenmeler ve gerginlikler yoğun bir şekilde sizinle olacak. Tüm bunlar sağlığınızla ilgili sizi zorlayacak koşullar olarak dikkat çekiyor. Sahip olduğunuz enerjiyi doğru kullanın. Olumsuz durumları ise çok fazla kafanıza takmamaya çalışın.

2018 yılının başlarında doktor kontrolüne gitmenizde yarar var Boğa burcu. Halihazırda devam eden bir sağlık sorununuz varsa mutlaka doktora görünmeli ve size uygulayacağı tedaviye sadık kalmalısınız. Son olarak, 2018 yılının son aylarında vücut direnciniz düşüşte olacak. Sindirim sisteminiz yavaşlayabilir. Kalorisi yüksek gıdalar tüketmeniz kilo almanıza neden olacak.

Boğa burcu 2018. Boğa burcu 2018 falı. Boğa burcu 2018 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!