Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Boğa burcu erkeği fiziksel özellikleri bakımından genellikle orta boyludur. Burun yapılarının kemerli ve iri bir görünüme sahip olduğunu söylemek gerekir. Göz yapıları oldukça belirgindir ve gür saçlıdırlar. Çene yapıları çıkıkçadır. Dar bir alın yapısına sahiptirler. Boğa burcu erkekleri kilo almaya yatkındır ve bu nedenle boyunları ve çenesi birleşik olabilir.

Dikkat çekecek kadar yakışıklı olduklarını söylesek yanılmış olmayız. Geniş omuz yapısına sahiptirler. Boğa burcu erkekleri genellikle spor tarzda giyinmekten hoşlanır. Giyim konusunda pastel renkleri tercih ederler. Seçtikleri her kıyafet kendisine yakışır.

Boğa Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Boğa Burcu Erkeği: Boğa burcu erkeğinin en dikkat çekici genel özelliği, inatçılığı ile öne çıkan bir erkek olmasıdır. O kadar inatçıdır ki, bir karar aldıysa ya da bir konuda kendi fikrine sahipse, onu kararından döndürmek ya da fikrini değiştirmek neredeyse imkansızdır. Karşısındaki insan aksini söylese de, Boğa burcu erkeği bu konuda kılını bile kıpırdatmaz. Fikrini değiştirmek insan yalvarsa da bu durum asla değişmeyecektir. Kimse ona zorla bir şey yaptıramaz.

Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcu erkeği kendi halinde bir yapıda, son derece sessiz ve uyumlu bir kişiliğe sahiptir. Ancak aşırı derecede kızdırılırsa yakıcı ve yıkıcı bir kişiliğe dönüşebilirler. Her ne olursa olsun, Boğa burcu erkeğini kızdırmak hiç de iyi olmayacaktır. Ne kadar sakin bir görünüşe sahip olsalar da, aslında iç dünyalarında hareketli ve yerinde duramayan bir erkek yatar.

Boğa burcu erkeği son derece azimli, çalışkan ve bilgili bir kişiliğe sahiptir. Bir konuda istediğini mutlaka yapar. Kendilerine bir hedef belirlediklerinde o hedefe mutlaka ulaşırlar. Asla pes etmezler, bu konuda kendilerine inatçı olmaları da yardımcı olur. Zaten hedeflerinden onu döndürmek imkansız bir durumdur.

Boğa burcu erkeği her zaman sabırlı ve sakin olmasını bilir. Daima sorumluluklarının farkındadır. Yapması gerekenlerden kaçmaz ve üzerine düşeni mutlaka yerine getirir. Son derece sıcakkanlı bir kişiliğe sahiptir. Boğa burcu, burcunun erkeğine tüm insancıl özellikleri vermiştir. Hatta tüm burçlar kuşağında, Boğa burcu erkeği kadar insancıl başka burcun erkeği yoktur.

Boğa burcu erkeği dostluğa ve arkadaşlığa çok önem verir. İnsanlarla kolaylıkla bağ kurabilir ancak herkesi de dostu ve arkadaşı olarak kabul etmez. Dostlarına verdiği değer gerçekten üst düzeydedir. Hiç bir dostunu geride bırakmaz. Her zaman destek çıkar ve yanında olur. En sadık ve sağlam dostlukların adamı, Boğa burcu erkeğidir.

Boğa Burcu Erkeği son derecede güvenilir bir kişiliğe sahiptir. İnsanların aradığı güvenlik ihtiyacını fazlasıyla karşılayabilir. İnsanlarla her zaman dertleşir ve onları dinler. Dertlerine çözüm bulmak için elinden geleni yaparlar. Kendisine danışan kişileri asla geri çevirmez. İnsanlara kendi düşüncelerini ikna edici bir şekilde aktarır ve uygulatır. Dışarıdan bakıldığında son derece güçlü görünse de, iç dünyalarında kırılgan olduklarını belirtmekte fayda vardır.

Boğa burcu erkeğinin kendilerine has bir ağırlığını olduğunu belirtmek gerekir. Davranışlarında ve konuşmalarında bunu hissetmek mümkündür. Hayatlarının her alanında ağırlığı belli eden bir duruşa sahiptir. Saygı onlar için daima önemli bir etkidir. İnsanlara saygı duyar ve kendisi de saygı görmek ister.

Boğa burcu erkeği lüks bir hayat sürmek ister. Konfor onlar için daima önemlidir. Cömert bir erkek olduklarını söyleyebiliriz ancak bu konuda savurgan değillerdir. Güçleri yettiği kadar lüks hayat sürmek isterler. Paranın önemli olduğunu bilir ve boş yere harcamaktan kaçınırlar.

Boğa burcu erkeği için ev hayatı çok önemlidir. Her zaman ailesi ile birlikte olmak ister. Bu nedenle hareketli bir sosyal hayata sahip değildir. Genellikle evde, ailesi ile birlikte vakit geçirmek ister.

Boğa Burcu Erkeği Aşk

Boğa Burcu Erkeği Aşk

Boğa burcu erkeği aşk hayatında kadınlara hem fiziksel hem de duygusal olarak değer verir. Aşk hayatında ne aradığını bilen bir erkektir. Aşka çok önem verir. Aldatmayı ve yalanı sevmez. Son derece sadık bir partner olduğunu söylemek gerekir. Kadınlar genel olarak erkeklere güvenmez, ancak Boğa burcu erkeği bu güven ihtiyacını fazlasıyla karşılaşabilir.

Boğa burcu erkeği aşk hayatında birlikte olduğu kadınla her türlü paylaşımda bulunmak ister. Kısa süre önce tanıştığı bir kadınla birliktelik kurmak ona göre değildir. Birliktelik kuracağı kadını inceler ve daha sonra bu konuda bir adım atar. Bir kadından hoşlanıyorsa, onu elde etmek için her yolu dener. Boğa burcu erkeği aşk hayatında öncelikle saygıya çok önem verir. Sevdiği zaman kıskanç olabilir.

Boğa burcu erkeğinin olumlu özellikleri

Boğa burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında; güvenilir ve dayanıklı olması en dikkat çekici olanıdır. Sabretmeyi bilir, aceleci davranmaz. Dengeli ve mantıklı bir kişiliğe sahiptir. Sert ve kaba davranışları yoktur. Son derece güvenilir, uyumlu, duyarlı ve sıcakkanlıdır. Sadık bir karaktere sahip olması Boğa burcu erkeğinin bir diğer olumlu özelliği olarak göze çarpar.

Boğa burcu erkeğinin olumsuz özellikleri

Boğa burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasında; en dikkat çekici olanı kıskanç var inatçı olmasıdır. Tembel ve can sıkıcı olabilir. Aşırı takıntılı, kendini düşünen ve keyif düşkünü bir yapıya sahiptir. Dar görüşlüdür ve görüşü kolay kolay değişmez. Maddeci, katı ve uyuşuk olması diğer olumsuz özellikleri arasındadır.

Burçlarla uyumu

Boğa burcu erkeği, Balık kadınıyla birlikte uyumlu birliktelik kurabilir. Birliktelikleri uzun süreli olacaktır. Macera dolu birliktelik yaşamak istiyorsa, Aslan burcu kadınını tercih etmelidir. Kova burcu kadınıyla son derece uyumlu fiziksel ilişkiye sahip olabilirler.

Nasıl kadınlardan hoşlanır?

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Boğa burcu erkeği sorunsuz davranan ve sıkıntı yaratmayan kadınlardan hoşlanır. Duygusal kadınlara olan ilgisi daha fazladır. Karşısındaki kadın, kendisine huzur veriyorsa Boğa erkeği ondan hoşlanabilir. Çünkü huzur Boğa erkeği için oldukça önemlidir. Karşısındaki kadın kendisine koşulsuz riayet ediyorsa ondan hoşlanır. Boğa burcu erkeği kendisine saygı gösteren, mükemmel olduğunu hissettirecek, kendisine değer verecek ve zeki olan kadınlardan hoşlanır.

Nasıl etkilenir?

Boğa Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Boğa burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız kendinize bakıyor olmalısınız ve zevk sahibi olmanız gerekiyor. Güzelliğe önem verir, bu nedenle güzel olmaya önem verin. Tatlı sözler söyleyerek onu etkilemeyi başarabilirsiniz. Onun aldığı kararlara saygı duymalısınız. Basit ve kişiliği güçlü olmayan kadınlardan etkilenmez. Boğa burcu erkeği ile birlikte olmak isteyen bir kadın, Boğa erkeğinin adım atmasını beklememelidir.

Nelerden hoşlanır?

Göze güzen görünen, içlerini heyecanlandıran her şeyden hoşlanır. Özellikle müzik ve resime olan ilgileri çok fazladır. Huzurlu ortamlarda bulunmaktan, özellikle sakin insanlarla bir arada bulunmaktan hoşlanır.

Hediye seçimi

Boğa burcu erkeğine güzel bir tatil bileti ya da güzel bir sauna zamanı hediye edebilirsiniz. Masaj yaptırmaktan da keyif alan Boğa burcu erkeğine, masaj salonundan üyelik hediye edebilirsiniz. Ayrıca müzik konseri için kendisine hediye edilen bilete bayılacaktır. Gitmek isteyip, gidemediği bir yere de götürebilirsiniz. Boğa burcu erkeği genel olarak evde vakit geçirmekten ve televizyon izlemekten keyif alır. Bu nedenle Boğa erkeğine bir televizyon koltuğu hediye edebilirsiniz.

Boğa burcu erkeği. Boğa burcu erkeğinin fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl kadınlardan hoşlanır, nelerden etkilenir.