Boğa Burcu Erkeği Burç Uyumu

Boğa burcu erkeği ve koç kadını aşk uyumu

Koç burcu kadını ve Boğa burcu erkeği gerçekten iki farklı kişiliğe sahiptir. Ortak yönleri vardır ancak birliktelikleri uzun süre devam etmez. Evlilik kararı alırlarsa mutlulukları uzun süre devam etmeyecektir. Boğa burcu erkeği, Koç burcu kadınının ufak tefek kaçamaklarına göz yumarsa ancak bu şekilde bir ilişki yürütebilirler.

Boğa burcu erkeği ve boğa kadını aşk uyumu

Boğa burcu erkeği ve Boğa burcu kadını arasındaki ilişki gerçekten heyecan verici ve zevkli bir birliktelik olabilir. Sevgili olarak kaldıkları sürece mutlu olacaklarına şüphe yoktu ancak evlilik karar almaları halinde bu durum değişebilir. Boğa burcu erkeği ve Boğa burcu kadını sevgili olarak uyumlu bir birliktelik yürüyebilir ancak evlilikte sorunlar ortaya çıkacaktır.

Boğa burcu erkeği ve ikizler kadını aşk uyumu

Boğa burcu erkeği ve İkizler burcu kadını tam olarak birbirine zıt iki farklı karaktere sahiptir. Bu iki burcun uyumu yakalaması gerçekten zordur. Birbirlerine kolayca aşık olabilirler ancak sevgilileri boyunca ve evlilik gibi yanlış bir adımda gerçekten sorunlar ile boğuşmaları gerekir. Hiç bir şekilde mutluluğu yakalayamazlar.

Boğa burcu erkeği ve yengeç kadını aşk uyumu

Boğa burcu erkeği ve Yengeç burcu kadını fiziksel ilişkilerinde gerçekten uyumlu bir birliktelik yakalayabilirse, hem aşkta hem de ilişkilerinde mutlu olma şansları oldukça yüksektir. Evlilik kararı alan Boğa erkeği ve Yengeç kadını, fiziksel ilişkilerinde ne kadar uyumlu olursa, o kadar mutlu olurlar..

Boğa burcu erkeği ve aslan kadını aşk uyumu

Boğa burcu erkeği ve Aslan burcu kadını arasında uzun süreli ilişkiler de başarı yakalanamaz. Aslan kadını yönetilmekten nefret eder, bu nedenle bu ikili arasındaki birliktelik sıkıntılar yaratabilir. Ancak kısa süreli ilişki kurarlarsa pek sorun yaşanmayacaktır. Evlilik kararı almaları ve uzun süreli ilişki yaşamaları pek mantıklı olmayacak, ikisi de üzülecektir.

Boğa burcu erkeği ve başak kadını aşk uyumu

Boğa burcu erkeği ve Başak burcu kadını arasındaki fiziksel ilişki ne kadar uyum içerisinde olursa, birliktelikleri de o kadar uyumlu ve mutlu geçer. Fiziksel ilişki uyumunu yakaladıkları sürece hem sevgililik zamanında, hem de evlilik zamanlarında mutlu olabilirler. İkili eğer uyumu yakalarsa, ikisi de birbirine sadık olacaktır.

Boğa burcu erkeği ve terazi kadını aşk uyumu

Boğa burcu erkeği ve Terazi burcu kadını her koşulda, her anlamda ve her zaman birbirine uyum sağlayabilir ve mutlu olabilirler. Boğa erkeği ve Terazi kadını arasında kurulan ilişki tutkulu ve macera dolu olacaktır. Bu ikilinin evliliği de gerçekten güzel geçecektir. Mutlu olmamaları için hiçbir neden yoktur.

Boğa burcu erkeği ve akrep kadını aşk uyumu

Boğa burcu erkeği ve Akrep burcu kadını arasında kurulan birliktelik gerçekten insanları etkileyecek seviyededir. Derin aşk yaşayacaklarına hiç şüphe yoktur. Birbirine hoşgörü göstermesini bilirlerse hem sevgililik zamanlarında, hem de evlilik zamanlarında mutlu olabilirler. Birbirlerine hoşgörü ile yaklaşmaları şarttır.

Boğa burcu erkeği ve yay kadını aşk uyumu

Boğa burcu erkeği, Yay burcu kadını ile çok eğlenceli bir aşk hayatına sahip olabilir, bunu sağlayan ise Yay kadınının gamsız olmasıdır. Boğa erkeği, Yay burcu kadınını her zaman sahiplenir ve bu ikilinin birlikteliği evliliğe kadar gidebilir. Mutlu olacaklarına hiç şüphe yoktur.

Boğa burcu erkeği ve Oğlak kadını aşk uyumu

Boğa burcu erkeği ve oğlak burcu kadını arasında tutkulu, eğlenceli ve tam anlamıyla deli dolu bir aşk olmayacaktır. Bu sizi korkutmasın, birliktelikleri daima uzun süreli ve kalıcı olabilir. Birbirlerine birçok konuda uyum sağlayabilirler. Evliliklerini mutlu ve başarılı bir şekilde yürütebilirler.

Boğa burcu erkeği ve kova kadını aşk uyumu

Boğa burcu erkeği ve Kova burcu kadını arasındaki birliktelikte daima sorunlar ortaya çıkar. Uyum yakalamakta zorlanacaklardır. Aslında bu ikilinin birlikteliği genelde rastgele kurulmuş bir birliktelik olmuştur. Hâl böyle olunca, Boğa erkeği ve Kova kadını arasında uzun süreli birliktelik olmaz.

Boğa burcu erkeği ve balık kadını aşk uyumu

Boğa burcu erkeği, Balık burcu kadını ile kurduğu birliktelikte daima uyum gösterir. Bu ikilinin birlikteliğinde gerçekten tutkulu ve ateşli bir aşk yaşayacaktır. Birlikte bu kadar uyumlu olmaları sonucunda evlilik kararı alabilirler ve evliliklerinde mutlu olabilirler.

Boğa burcu erkeği burç uyumu. Boğa burcu erkeğinin diğer burçlarla uyumu, aşk ve burç uyumları.