Boğa Burcu Kadını Burç Uyumu

Boğa burcu kadını ve koç erkeği aşk uyumu

Boğa burcu kadını ve Koç burcu erkeği aşk hayatlarında uyum sorunu yaşayacaktır. Boğa burcu kadını sabit fikirlere sahiptir, bu durum Koç burcu erkeği için zaman geçtikçe sıkıcı olacaktır. Koç erkeğinin aradığı canlılık, Boğa burcu kadınında yoktur. Boğa burcu kadını ise, Koç burcu erkeğinin sürekli değişim göstermesine alışamayacaktır. Bu nedenle bu ilişki kısa süreli olacaktır ve uzun vadede bir şey beklenmemelidir.

Boğa burcu kadını ve boğa erkeği aşk uyumu

Boğa burcu kadını ve erkeği aynı burcun kişileri olmalarından dolayı birçok ortak özellik taşırlar. Bu ikilinin kuracağı ilişki her zaman heyecan verici ve zevkli olacaktır. Sevgililik zamanlarında mutlu olmamaları için hiçbir neden olmayacaktır. Bu durum evlilik kararı aldıklarında değişebilir. Evlilik hayatlarında sorunlar ortaya çıkacaktır.

Boğa burcu kadını ve ikizler erkeği aşk uyumu

Boğa burcu kadını ve İkizler burcu erkeği aşk hayatlarında sürekli olarak sorunlar ile mücadele etmek zorunda kalacaktır. Sürekli olarak çaba isteyen bir birlikteliktir. İlişkilerinde daima tartışmalar ve sızlanmalar olacaktır. Bu çiftin uzun süreli ilişki yaşama olasılığı çok azdır. Mutsuzluğun yoğun olduğu bir ilişkidir.

Boğa burcu kadını ve yengeç erkeği aşk uyumu

Boğa burcu kadını ve Yengeç burcu erkeğinin ilişkileri güzel ve iki taraf içinde keyif vericidir. Düşünce yapısı olarak birbirine benzeyen iki burç, uyum konusunda pek sıkıntıları olmayacaktır. Uzun süren sevgililik zamanlarından sonra evliliğe adım atabilirler ve mutlu olabilirler. Ancak Boğa burcu kadınının öncelikle, Yengeç burcu erkeğine güvenmesi gerekir.

Boğa burcu kadını ve aslan erkeği aşk uyumu

Boğa burcu kadını ve Aslan burcu erkeğinin birlikteliği uzun süreli olmayacaktır. Bu çiftin ilişkileri kısa sürede mutluluk, eğlence ve heyecan verebilir. Ancak birlikte oldukları süre uzadıkça sorunlarda ortaya çıkacaktır. İki taraf içinde sıkıcı ve tatsız geçen bir ilişkidir

Boğa burcu kadını ve başak erkeği aşk uyumu

Boğa burcu kadını ve Aslan burcu erkeği birlikteliklerinde fazla mutlu olamaz. Uyumu yakalamaları oldukça zordur. Biraz çaba sarf ettiklerinde uzun süreli birliktelik yaşayabilirler. Sevgili oldukları süre boyunca ve evli oldukları süre boyunca mutlu olmayı başarabilirler. Her anlamda, biraz çaba sonucu kalıcı bir birliktelik olacaktır.

Boğa burcu kadını ve terazi erkeği aşk uyumu

Boğa burcu kadını ve Terazi burcu erkeği birbirlerine oldukça uyumludur. Bu ikilinin ilişkisi heyecanlı ve eğlenceli olur. Kısa sürede sıkıntılar yaşanmaz ancak, birlikte oldukları süre ilerledikçe ortaya sıkıntılar çıkmaya başlar. İlerleyen zamanlarda aralarında uyum değişecektir. Kısa sürede sıkıntı olmayacak, uzun sürede sorunlar yaşanacak bir ilişki.

Boğa burcu kadını ve akrep erkeği aşk uyumu

Boğa burcu kadını ve Akrep burcu erkeği kısa sürede mutlu olabilir. Birliktelikleri uzun süre devam etmez. Uyumu gayet iyi yakaladıkları bir konu, fiziksel ilişkileridir. Uzun vadeli ilişkilerinde sorunlar ve tartışmalar yaşanacaktır ve mutsuz olacaklardır.

Boğa burcu kadını ve yay erkeği aşk uyumu

Boğa burcu kadını ve Yay burcu erkeğinin ilişkisi daima çaba isteyen bir ilişki olacaktır. Sürekli çaba ile bir süre birlikte olmayı başarabilirler. Yay burcu erkeğinin çok fazla bağımsız olma isteği Boğa burcu kadınına anlamsız gelecektir ve bu durumu sorun haline getirecektir. Bu ilişkide uyum sağlamak oldukça zordur.

Boğa burcu kadını ve oğlak erkeği aşk uyumu

Boğa burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği birtakım özellikler bakımından ortak değerler taşır. Bu nedenle bu ilişkinin kısa ya da uzun süreli olacağını net olarak söylemek oldukça zor olacaktır. Ancak bazı özelliklerde uyumlu olmaları, mutlu olmalarını sağlayabilir.

Boğa burcu kadını ve kova erkeği aşk uyumu

Boğa burcu kadını ve Kova burcu erkeğinin birlikteliği sorunlu olacaktır. Mutlu olma ihtimalleri ve uzun süreli bir aşk yaşamaları oldukça zordur. Sürekli çaba göstererek bir süre birlikte olmayı başarabilirler. Ancak bir süre sonra iki taraftan birisi sıkılacaktır ve ilişki bitecektir. Yine de çaba ile bütün sorunların üstesinden gelebilirler ve evlilik kararı alabilirler. Mutluluğu yakalama olasılıkları vardır.

Boğa burcu kadını ve balık erkeği aşk uyumu

Boğa kadını ve Balık erkeği uyumlu bir çift olarak dikkat çeker. Mutlu olmamaları için ufak tefek sorunlar vardır ancak her ilişkide olduğu gibi, bu birliktelikte biraz çaba ister. Dengeyi kurdukları süre mutlu ve uyumlu bir çift olabilirler. Birliktelikleri uzun süreli olabilir.

Boğa burcu kadını burç uyumu. Boğa burcu kadının diğer burçlarla uyumu, aşk ve burç uyumları.