Boğa Burcu Kadını Aşk

Boğa Burcu Kadını Aşk

Boğa burcu kadını genç yaşlarında ise tatmin etmek istediği duygularının peşinden gider ve hareketli bir aşk hayatına sahip olur. Ancak ilerleyen yaşlarında duyguları ve düşünceleri oturaklaşır ve partner seçiminde oldukça seçici davranır. Birlikteliğini tehlikeye sokacak her şeyden uzak durmaya çalışır ve aşkına gerçekten gerekli olan değeri verirler. Ciddi birlikteliklerin insanıdır, kendisiyle öylesine birlikte olacak bir erkeği önceden hissederek ondan uzak durmaya çalışır. Kendisi de buna göre davranır, hiçbir erkeğin duyguları ile oynamak istemez.

Boğa burcu kadınının aşk hayatı

Boğa burcu kadını aşk hayatında kendisini deli gibi sevecek bir erkek ister. Sosyal olarak saygın bir erkek ile beraber olmak ister. Boğa burcu kadını bir erkeği seçtiyse ne olursa olsun sadık kalacaktır. Kimi zaman kıskançlık gösterebilir, çünkü kendisinin yeterince sadık olduğunu düşünür ve partnerinden de bu tarz davranışlar bekler.

Boğa burcu kadını ne istediğini iyi bilir ve bu nedenle aldıkları kararlardan kolay kolay dönmezler. Boğa burcu kadını ile birlikte olan erkek tüm sevgisini ve sempatisini kullandığı sürece sorun olmayacaktır. Ancak aksi bir durumda Boğa burcu kadını mutsuz olacak ve mutsuz edecektir. Partneri tarafından ihmal edilmeye gelmez. Boğa burcu kadını yaşamaktan büyük zevk alır, kendisine bu tarz değerleri sunabilecek bir erkeği el üstünde tutar.

Boğa burcu Kadını aşk. Boğa burcu Kadınınınn aşk hayatı, sosyal ilişkileri.