Boğa Burcu Kadını

Boğa Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Boğa burcu kadınları fiziksel olarak ince ve minyon bir tipe sahiptir. Ancak bu görünüm çoğu Boğa kadını için geçerli değildir. Herkes tarafından dikkat çekecek kadar güzeldirler. Geniş omuzlara sahiptirler ve genellikle omuzlarında gamze bulunur. Kalın boyun bölgesine sahiptirler. Ses tonları çekici, duyarlı ve sıcaktır. Asalet sahibi yürüyüşleri vardır ve aynı zamanda oldukça narin görünümlüdürler. Giyim konusunda ise oldukça iddialıdır. Genellikle spor tarzda giyinirler. Boğa burcu kadınları zarafet sahibi kadınlardır.

Boğa Burcu Kadını Genel Özellikleri

Boğa Burcu Kadını: Boğa burcu kadınının en dikkat çekici özelliği güzel olmasıdır. Onlar tam anlamıyla sevgi için yaratılmış kişilerdir. İçten, sevimli ve yumuşak tavırları vardır. Kendilerine olan güvenleri üst düzeydedir ve bunu genellikle karşısındaki insana hissettirmeyi tercih ederler. Kendilerine olan güvenlerini, karşısındaki insana hissettirirken bunu sert bir biçimde değil, naif bir tarz ile yaparlar.

Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadını konuşma tarzlarını iyi kullanır. Yumuşak ve tane tane konuşur. Konuşma şekilleri ile karşısında bulunan insanları kolaylıkla etkileyebilirler. Genel olarak mantıkları ile hareket ederler. Ne istediğini her zaman bilir ve ona göre davranırlar.

Boğa burcu kadını oldukça kültürlüdür. Entelektüel bir yapıya sahiptir. Çekici olduklarından dolayı her ortamda dikkat çekmeyi başarırlar. Kendilerine özgü çekici bir yapıları vardır. Espri yetenekleri üst düzeydir. Şaka yapmasını seven, insanları güldüren kadınlardır. Sert mizaca sahip değillerdir, ancak bu durum kimi zaman farklılık gösterebilir.

Boğa burcu kadını kolay kırılabilir. Bu nedenle Boğa kadınına yaklaşacak kişiler biraz dikkatli olmalıdır. Kimi zaman kaprislidir. Genellikle sessiz bir yapıları vardır. Sakindir ve kavgadan, gürültüden hoşlanmazlar. Her zaman mağrur duruşları vardır. Boğa burcu kadını hırslı yapıya sahiptir. Arzuladıkları her şeye ulaşmakta oldukça iyidirler.

Yenilikten fazla hoşlanmazlar. Alışkanlıkları ile hareket etmekten ve yaşamaktan haz alırlar. Sadık kadındır, kendisi nasılsa karşısındaki insanlarında öyle olmasını ister. Aksi bir tavırdan asla ama asla hoşlanmazlar. Bulundukları her ortamda davranışları ve tavırları ile kolayca dikkatleri üzerine çekerler.

Boğa burcu kadını kıskançtır. Duygusal olarak hassa ve kırılgan bir yapıya sahiptir. Değer verdikleri insanlar için her şeyi yapmaya hazırdır. Kendisi için değerli olan insanların mutlu olması için elinden geleni yapmaktan çekinmezler.

Boğa burcu kadını dış görünüşleri ile biraz soğuk görünebilir ancak oldukça sıcakkanlı ve samimi bir kişiliğe sahiptir. Onları dış görünüşleri ile yargılamak hiçte doğru olmaz. Yardım etmekten hoşlanır ve merhametlidir.

Boğa Burcu Kadını arkadaşlarına önem verir. Onlara her zaman değer verir ve dürüst olur. Arkadaşları ile birlikte aktivitede bulunmaktan hoşlanır. Onlarla zamana geçirmek ister. Ancak dostlarından beklenmedik bir sonuç alırsa, bu alanda kırılıp, üzülebilirler. Arkadaşlarını sorgulamaz ya da yargılamazlar. İnsanları olduğu gibi kabul etmeyi bilir, eleştirmezler. Bu tür davranışlarından dolayı aranılan kişilerdir.

Boğa burcu kadını için para çok önemlidir. Maddi olarak güçlü olmaktan hoşlanır. Buna rağmen riskli işlerden uzak durmak ister. Hem hırslı hem de çalışkandır. Riskten uzak dursa da maddi olarak güçlü olmayı başarabilirler.

Boğa Burcu Kadını Aşk

Boğa Burcu Kadını Aşk

Boğa burcu kadını aşk hayatında sadık olmayı tercih eder. Sadakat onlar için çok önemlidir. Birlikte olduğu kişiden de aynı davranışı bekler. Oldukça kıskanç bir yapıya sahiptir. Partnerini her zaman kıskanır ancak bunaltmaz.

Boğa kadını aşk hayatında genellikle mantığı ile hareket eder. Yine de duygusal yönünü hiçe saydığını söylemek mümkün değildir. Birlikteliğinde saygıya ve sevgiye aşırı önem verir. Boğa burcu kadını için birliktelik aslında delici aşk anlamına gelmektedir.

Boğa burcu kadınının olumlu özellikleri

Boğa burcu kadınının olumlu özellikleri arasında; güvenilir olması en dikkat çekici özelliğidir. Tutardır ve fevri hareketleri yoktur. Sadık, sabırlı ve duyarlıdır. Her zaman kibar olmasını bilir, katı yürekli değildir. En önemlisi de oldukça dengeli kişiliği vardır. Kararlıdır, istediğini elde eder, ulaşmak istediğine mutlaka ulaşır.

Boğa burcu kadınının olumsuz özellikleri

Boğa burcu kadınının olumsuz özellikleri arasında; sabit fikirli olması herkes tarafından ilk fark edilen özelliğidir. Düşünceleri ve kararları kolay kolay değişmez. İnatçı ve rahatına düşkündür. Kimi zaman kendisini düşünür. Aşırı kıskanç ve takıntılıdır. Zaman zaman açgözlülük sergileyebilir. Keyfine aşırı düşkündür.

Nasıl erkeklerden hoşlanır?

Boğa Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Boğa burcu kadını kendisine daima olumlu yaklaşımlarda bulunacak, kendisine itiraz etmeyecek erkeklerden hoşlanır. Kendisine asi davranışlarda bulunmayacak, itiraz etmeyecek erkeklerden hoşlanır. Romantizmden uzak, maço tavırları olan erkeklerden hoşlanmazlar. Onun ilgisini çekmek isteyen erkek romantik anlar yaratmayı bilmelidir. Kendisine değer verdiğini hissettiği erkeklerden hoşlanırlar.

Nasıl etkilenir?

Boğa Burcu Kadını Nasıl Etkilenir

Boğa burcu kadınını etkilemek isteyen bir erkek öncelikle giyimine dikkat etmeli. Bakımsız erkeklerden asla etkilenmezler. Gülümseyerek Boğa burcu kadınını etkilemek mümkündür, asla ama asla somurtkan davranılmamalıdır. Boğa burcu kadını ile arkadaş olan bir kişi onu etkilemek istiyorsa, lüks bir restoranda onu yemeğe çıkarmayı denemelidir. Kararlı ve tutarlı erkeklerden etkilenirler.

Nelerden hoşlanır?

Boğa burcu kadını özellikle arkadaşları ile birlikte vakit geçirmekten hoşlanır. Yemek yemekten ve yapmaktan hoşlanır. Lüks mekanlarda takılmaktan ve eğlenmekten hoşlanır. Gülmekten ve güldürmekten hoşlanır. Çikolata ve abur cubur yemekten hoşlanır.

Hediye seçimi

Boğa burcu kadınına hediye almak istiyorsanız ona hoş kokulu bir parfüm alabilirsiniz. Mutfak, Boğa kadınları için oldukça önemlidir. Mutfakta kullanacağı dekorasyon parçaları ya da normal olarak kullanabileceği hediyeler de alabilirsiniz. Boğa burcu kadınına hediye olarak kıyafet almak isterseniz doğal kumaşlardan yapılmış kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Atkı veya bere de olabilir ancak yumuşak ve tene batmayanından olmalıdır.

Boğa burcu Kadını. Boğa burcu kadınının fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl erkeklerden hoşlanır, nelerden etkilenir.