Boğa Burcu Günlük Fal

16 Aralık 2018 Pazar Boğa Burcu Günlük Fal:

Boğa Burcu Günlük Fal Hürriyet

BOĞA

Boğa Burcu Günlük Fal Milliyet

Günlük burç: Ay bugün Koç’ta ilerlemekte. Bugün evlilikte ve beraberliklerde hesapta olmayan durumlar yüzünden huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde daha gerçekçi ve istikrarlı olmaya gayret etmelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Fal Sabah

İdealleriniz konusunda tereddütleriniz var. Kararlarınızın sizi yanlış yerlere sürüklemesinden korkuyorsunuz. Yollarla ilgili planlarınız olabilir. Yaşayacağınız gecikmeler sizi demoralize etmemeli. İsteklerinizdeki aşırılık motivasyonunuzu arttırıyor ve yoğun bir şekilde konunun üzerine gidiyorsunuz. Bugün sakin olmaya ihtiyacınız var.

Boğa Burcu Günlük Fal Sözcü

Bugün kendinizi rahat hissedeceğiniz yerlere gidebilir, keyif aldığınız lokantalarda yemek yiyebilirsiniz. Maddi ve manevi sizi iyi hissettiren insanlarla temas halinde olmayı arzu edersiniz.

Boğa Burcu Günlük Fal Vatan

Boğa Burcu

Boğa Burcu Günlük Fal Takvim

Seçici davranmanız oldukça fayda sağlayacaktır. Karar arifesindesiniz. Gün içinde ilginç teklifler ile karşılaşabilirsiniz.

Boğa burcu günlük fal. 16 Aralık 2018 Pazar Boğa burcunun günlük falı.
16 Aralık 2018 Pazar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları:

17 - 23 Aralık Haftası: Tarot kartlarınız: Mahkeme - Imparator - Kader Çarki Is: Bu, Imparator-Kader Çarki ikilisi yüzünden çok sansli bir dönem oldugu için bu ...

17 - 23 Aralık: Bu dönemde Yay burcundaki Güneş ve Jüpiter ortaklı konulara, paylaşımlara ve başkalarından edinebileceğiniz imkanlara işaret etmekte. Kriz yaratıyor olsa da, da...

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!