Boğa Burcu Sağlık

Boğa burcu insanları genellikle, soğuk algınlığına ve anjine yakalanır. Troid bezleri çok fazla salgı üretir, bu nedenle kolayca kilo alabilirler. Tüm bunların nedeni ise, Boğa burcunun boğaz ve ense kısmını yönetmesidir.

Boğa burcunun fiziksel yapılarında, orta boy, toplu bir yüz, belirgin boyutta gözler, kalın ense, büyük ağız ve burun en belirgin özelliklerdir. Tenleri esmerdir, gözleri koyu renk, saçları ise kıvırcıktır. Boğa burcu kadınları, burcun erkeklerine göre daha güzeldir.

Boğa burcu insanları genel olarak sağlıklıdır ve güçleri yerindedir. Bazı Boğa insanları o kadar güçlüdür ki, imkansız olduğu bile düşünülebilir. Yorulmanın ne olduğunu bilmezler ve uzun süre yoğun tempoda çalışabilirler. En nefret ettikleri durum ise, hastalıktır. Hiç bir zaman hasta olup, mızmızlanmazlar.

Boğa Burcunun Hastalıkları

Tüm burçlar arasında, acıya en dayanıklı burç, Boğa burcudur. Hastalandıkları zaman, uygulanacak olan tedaviye bağlılık gösterirler ve gerekli olanı yerine getirirler. Özellikle kış aylarında, boğaz ağrısı, bronşit ve ses kısıklığı yaşarlar. Kilo almaya yatkındır ve bu nedenle ağır yemeklerden uzak durmaları gerekir. Düzenli olarak spor yapmaları boğaların yararına olacaktır.

Boğa burcu sağlık. Boğa burcunun sağlığı. Boğa burcunun hastalıkları.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!